| Roxana2312 a întrebat:

Credeti ca o sa fie intr-adevar apocalipsa in 2012?laughing

7 răspunsuri:
| Barbiiiiie a răspuns:

Nu. oh go on nu cred in prostii de astea.Asa s-a zis mereu pe la televizor sunt doar niste nestiitori care baga lumea in sperieti. Cand s-a zis ca va veni pe 11.11. 2011 ora 11:11. o vecina de amea a aprins toate becurile si a asteptat.laughinghai sa fim seriosi acumoh go on.

| Chauderitza a răspuns:

Buna Roxana.
Eu nu cred, deoarece asa au spus si in 2011- Ca pe data de 11-11-2011 ora 11:11.va veni apocalipsa, dar nu a venit oh go on.
Nici acum nu ma veniwinking

| Iulia20 a răspuns:

Nu nu e apocalipsa dar eu cred ca va vi o oarecum transformare radicala la oameni fundita plzpuppy dog eyes

| DJohnny a răspuns:

Buna.nu cred ca va veni in 2012 toata lumea in jurul meu vorbeste despre apocalipsa.nimeni nu poate sti cand va veni, poate veni si in 10 secunde inainte sa apas butonul "raspunde". insa nu cred ca va veni.in biblie spune ca va veni apocalipsa atunci cand "in toata lumea va fi razboaie si nimeni nu isi va mai iubi semenii"
mda ...cam siropos spus da o sa inveti asta la religie.deocamdata nu sunt razboaie. cand va fi atunci sa iti fie frica.
asta ar fi primul lucru p care ti l-am zis
insa al doilea e o intrebare...
de ce toata lumea daca aia de la OTV a avut 20 de episoade pe tema asta(si din parerea a pierdut timpul)si daca a aparut un film 2012 inseamna ca vine sfarsitu lumii? deci nu te speria ca nu vine

| Roxana2312 explică (pentru DJohnny):

A nu ma speri da intrebam j eu ca mi se pare o banalitate j chiar daca ar fi adevarat eu vreau sa traiesclaughing ca am de cunoscut baietirolling on the floor

| DJohnny a răspuns (pentru Roxana2312):

laughing foarte tare... laughing am d cunoscut baieti rolling on the floor

| Roxana2312 explică (pentru DJohnny):

Pai da nu eu ce faclaughing)