| mzqpsx a întrebat:

Voi credeti in apocalipsa de pe 21.12. 2012?happy Eu nu.

8 răspunsuri:
| Didi908 a răspuns:

Buna! Nu am crezut nu cred si nu voi crede pentru ca nust niste preziceri tampite. NU ESTE ADEVARAT NIMIC! Atunci doar se termina calendarul Mayas.

| GregHouse a răspuns:

Nici eu.

| Sofia08 a răspuns:

Sfirsitul lumii e in fiecare zi..in fiecare zi mor oameni

| LollypopMe a răspuns:

Da! Ma tem ca si de fantome!

Ce intrebare este asta? Logic, ca nu! Cel de sus ne apara si ne iubeste! Ne va proteja! Sunt doar minciuni ca si cum au zis atunci cu fructele ca sunt otravite!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu!

| PiatrăAscuțită a răspuns:

Personal nu, nu cred, atunci este doar finalul calendarului mayas si finalul unui ciclu de 5200, cred ca acea zi va fi ca toate celelalte zile! Doar Dumnezeu stie cand va fi si cum va fiwinking. Sfarsitul lumii poate fii peste 5 minute, peste 1 ora, peste o luna sau peste 1000 de ani!

| Bethany96 a răspuns:

In Sfanta Scriptura in Apcalipsa scrie despre acest moment dar nu este scris cand se va intampla.Inainte de acesta intamplare vor fii semne dar nu se sti cand. Dumnezeu stie totul asa ca noi oamnei trebuie sa fim pregatiti pentru aceea zi cand va veni.
Noi trebuie sa credem in Isus si Dumnezu, noi trebuie sa ne predam viata in mana Domnului si sa avem o grija sa ne incredintam viata in mana lui pentru a avea o viata vesnica langa bratul Domnului. Isus sa jerfit pentru noi pe cruce iar noi l-am batjocorit.l-am scuipat, nu l-am crezut.
Dumnezu este mare si trebuie sa ne incredem in el precum si in Fiul Sau Isus.