| Anonim00001 a întrebat:

Credeti ca o sa vina sfarsitul lumii? Da sau nu? De ce? Argumenteaza!

7 răspunsuri:
| Zatharra a răspuns:

NU cred!

| DeyuDeyutzu a răspuns:

NU! va veni pentru ca nu stiu oameni cand vine Sfarsitul Lumi!
Nu Stie Iisus Hristos Cand Vine Si Stim Noioh go on nu cred in ce zice lumeawinking vei vedea nu va veni sf lumi pe 21 decembrie

| MihaiGe a răspuns:

Oamenii nu mai au ce sa faca si au spus si ei ca vine sfarsitul lumii.
Eu nu cred deloc.
Bafta!

| Dudyy a răspuns:

NU! De ce? Doar Dumnezeu stie cand va veni sfarsitul lumi, nu oamenii. Si buncarele si porcariile alea? In Turcia o.o? Aia nu cred in Dumnezeu ci in Alah. Este un singur zvon care face ca lumea sa innebuneasca iar pe altii sa se imbogateasca.

| pwp a răspuns:

Nu vine...de ce? Numai Dumnezeu stie..au fost multe ''presupuneri'' de genul, si s-a dovedit ca niciuna sa nu fie adevarata.

| onasis1961 a răspuns:

DA! Va fi! Sigur va fi! Dar nu foarte curând.Peste căteva miliarde de ani.Vom trăi şi vom vedea!

| Flaviucu a răspuns:

Nu cred pentru ca nimeni nu are sa stie cand vine sfarsitul lumii si daca vine. Nimeni nu are o dovada stiintifica.