| Alexandra_2056 a întrebat:

Voi ce credeti, o sa vina sfarsitul lumii sau sunt simple zvonuri? Astept comentariile voastre, la acest articol.

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Zvonuri. Vreau sa vad cate milioane de oameni se duc la biserica in ziua aiahee hee

| Silvia a răspuns:

Sfârşitul lumii e în fiecare zi.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu am nici un motiv sa ma tem de acest fapt. Pe mine in acest moment ma preocupa situatia prin care trecem cu totii, inundatii si criza economica.

| Led a răspuns:

Buna big grin sunt simple zvonuri asa au zis ca vine si in 2000 si nu a murit nimeni. nimeni nu stie cand va fi sfarsitul lumii desi sunt niste semne care sunt scrise in biblie. profa de religie a zis ca diavolul isi va lua chip de om si mai multe chestii oricum cand a venit Hristos pe pamant a fost sfarsitul lumii? nu. nici acum nu va veni.
pa pa :*

| MladinA a răspuns:

Sfarsitul lumii nu va fi! Va fi doar sfarsitul pamantului, deoarece pamantul nu mai rezista fara resurse dar celelalte planete da! Se zice ca universul e infinit, deci daca ar avansa tehnologia ar putea salva pamantul!

| lifeistough a răspuns:

Si daca vine ma bucur; macar mi se incheie chinul mai repede si pot sa zic ca am fost martor la sfarsitul lumii! Aia da adrenalina; va recomand filmul Knowing cu Nicholas Cage!

| sweet_3921 a răspuns:

Odata si odata o sa vina... dar poate nu chiar sfarsitul lumii dar cu siguranta sfarsitul Terrei din cauza poluarii care progreseaza pe zi ce trece.

| Melo a răspuns:

Bai si mie mi-a fost frica intr-un timp. dar pana la urma toti mutimhappy