| sweet_girl_carmen a întrebat:

Credeti ca persoanele care se urasc ajung sa se iubeasca? Eu am vazut cateva cazuri (au 16 ani, amandoi)... la inceput se urau si se certau intr-una iar acum sunt impreuna. Oare pentru ca contrariile se atrag?

Răspuns Câştigător
| ladybird a răspuns:

Este foarte posibil! (o zic din propria experienta). Si daca ai sti ce sentiment placut ia nastere... Vorbesti despre cum vroiai sa-i pui otrava in bautura, sau despre cum a incercat sa te injunghierolling on the floor Treaba mai aiurea este ca niciodata nu stii daca intr-adevar este pe bune dragostea dintre voi. Glumeam, dar mi s-a intamplat sa devin foarte buna prietena cu oameni pe care ii detestam.

10 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

S`a mai intamplatbig grin
Si eu ma certam mereu cu unu` si dupa aia ne-am placut...insa nu a fost nimic.acum suntem foarte buni prieteni si ne intelegem superlove struck big grin

| monyk a răspuns:

Da e posibil caci de la ura la iubire e doar un pashappy

nony
| nony a răspuns:

Nu crezi ca 16 ani e varsta ¨tuturor posibilitatilor¨?
Nu poti sa faci aceasta afirmatie din prisma a doi pustani, care azi se cearta, maine se impaca.si tot asa.
Da si eu cred ca este posibil, dar la un nivel mult mai mare care implica sentimente mai mature.

| JustMeFlory a răspuns:

Orice e posibil! Si eu am o prietena care a patit la fel.Inainte se certau se enervau unul pe altul pana au ajuns sa tina unul la altul.Soarta!happy

| sorin a răspuns:

Din cearta se nasc prieteniiwinking

| pepe a răspuns:

De la ură la dragoste este doar un pas, singura dilemă - când va fi făcut.

| alle529 a răspuns:

Da eu asa credhappy

| zuzushi a răspuns:

Daaa. categoric. big grin

| oana_1897 a răspuns:

Eu una cred ca este posibil ca de la ura sa se ajunga la dragoste...sincer asa am patit si eu, m-am indragostit de baiatul pe care il uram si acum am ajuns sa facem 5 ani de cand suntem impreuna...asa ca eu cred in asta pup

| elyshor16_7114 a răspuns:

Se poate:X