| deutSa a întrebat:

Credeti ca scrisorile de dragoste mai au acelasi farmec? [ Mie una imi place sa primesc de la prietenul meu scrisori de dragoste, chiar daca vorbim destul prin mesaj, pe mess, la telefon, etc. Mi se pare un gest destul de romantic si frumos. Ce parere aveti?]

1 răspuns:
| Jony123 a răspuns:

Parerea mea e ca e un gest frumos care sa pierdut, dar in zilele astea cand e vorba sa spui ce simti pentru prima data unei peroane si asta prin scriosri de dragoste nu poti sa fi sigur daca e adevarat ceea ce zice, asta eventual sa fie dupa ce va cunoateti sa mai dai scrisori de dragoste...