| anonim_4396 a întrebat:

Ola TPU!
Am si eu o problema...
crying
Prietenul care se da doar mare ca este prietenul meu nu demonstreaza asta, are doar la 2-3 saptamani momente cand chiar vrea sa vorbim,in rest cand intra pe mess,facebook,sau pe strada este indiferent nici nu raspunde,iar daca ii trimit mesaj sau il sun sa-l intreb "Ce faci?" zice:"BINE!":p
NU stiu ce sa mai fac,pare total arogant nu vrea sa-mi povesteasca nimic, asta nu e un comportament normalangryangry
Voi ce parere aveti?thinking

3 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Lasa-l in prietenia lui. Mare chestie. De ce trebuie neaparat sa fie prieten cu tine? Atata timp cat nu da doi bani pe relatia si intelegerea voastra eu nu vad de ce l-ai mai suna sau i-ai trimite mesaje. Nu-l cauta cateva zile si vei vedea ca nici el nu te va cauta, ceea ce inseamna ca doar tu trageai de,, prietenia" aceasta.

Multa bafta!

| cookieshor a răspuns (pentru Ea12345):

Problema e ca nu eu trag de prietenie, dar are momente cand ne intalnim ne spunem totul si apoi fara motiv nu vorbim...cryingcrying Arfeangryangry

| Ea12345 a răspuns (pentru cookieshor):

Fiecare cu ale lui. Nu iti place cum se comporta, nu mai vorbi cu el si gata. Fiecare e liber sa isi aleaga prietenii.