| Ald527893 a întrebat:

Pentru ca se apropie ziua îndrăgostiților, intre licee se face un fel de scrisori anonime intre prieteni sau persoanele care se plac.Si eu am facut o scrisoare din asta pentru baiatul pe care il plac pentru ca nu este în același liceu cu mine.Maine vor fi înmânate scrisorile.
Baiatul acesta imi da foarte multe semne ca ma place dar nu-mi spune ca ma place pentru ca este timid.
Intrebarea mea este:
Oare ce parere credeți ca va avea cand va citi scrisoarea?
Nu i-am dat numele meu dar am dat cateva indicii si mai mult ca sigur isi va da seama.

1 răspuns:
| carevaescu a răspuns:

Depinde ce ai scris acolo. Dar vei afla