| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca se vor instala camere de luat filmat la BAC? Are cineva informatii referitoare la ce licee din Craiova vor fi instalate aceste camere?

2 răspunsuri:
| Deyu1999 a răspuns:

Nu doame fereste.Normal ca nu.SI chiar daca da nu cred ca te vad cu raspunsurile.Iti dau un pont.Foloseste oglinda.Tio bagi in jerseu.Tio lipesti si vezi tot ce este in clasa.Sau o bluza cu o oglind pe ea.Cusuta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deyu1999 ma refeream daca in liceele din Craiova sunt camere la BAC. Pe mine ma intereseaza la un singur liceul: AUTO din Romanesti