| sorinelu15 a întrebat:

Credeti in descantece de dragoste sau vraji de dragoste? ati facut vreodata asa ceva?

6 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Da, cred. Chiar exista astfel de lucruri care sunt peste puterea unora de intelegere, paranormale. Singura parte proasta este ca orice legatura din asta ai face, efectul ei se va intoarce la un moment dat impotriva ta, intr-un mod mult mai puternic si negativ. Am avut o tentativa, dar m-am gandit bine la consecinte si acum sunt doar pasionata de subiectele care implica paranormalul, fara a pune in practica. Nu cred ca ar aduce nimic bun astfel de vraji in care implici o persoana sau mai multe, fiindca nu faci altceva decat sa te joci cu mintea si sentimentele lor.

| BloomyxD a răspuns:

Niste prieteni de familile ai parintilor mei se ceratu, si barbatul a ajuns sa o bata. itr-o zi s-au dus la o femeie nu stiu ce era thinking, si i-au zis sa caute in perne si acolo vor gasi niste sarme. si chiar asta au facut, si au gasit sarme una srosie si una albastra. straight face. femeie aia le-a spus sa poarte manusi ib timp ce le scot, si le-a dat o foaie pe care scria ceva si trebuia sa citeasca in timp ce aceau asta. cred ca a fost un descantec thinking

| anakondabaa a răspuns:

laughing nu, cum sa crezi in din alea rolling on the floor)?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi exista si casa explic mai bine acest fenomen am si descantece, de ce va cer banii vrajitoarele cand apelati la ele va spun eu care este motivul, va fac lucrari pentru banii aia ii pun in lucrare dupa terminarea implinirea ritualului ele strica banii, dar orce lucru se plateste!

| larisa_4510 a răspuns:

Nu nu cred! Si nu am facut asa ceva! Sunt doar niste minciuni ca sa iti poata lua banii! Sa nu faci asa ceva! ai sa pierzi bani si nici nu va fi nicio vraja...
Funditssa>? Te Roog URGENT