| keNzoR151 a întrebat:

Credeti in vraji de dragoste?, care vi se pare cea mai buna vraja?, si ati facut vreodata vraji de dragoste asupra cuiva si care a fost rezultatul?

Răspuns Câştigător
| HinataNeji a răspuns:

Cred ca exista asa ceva pot sa-ti dau si vreodoua exemple, eu n-am incercat, dar o prietena de-a mea o spus ca chiar a ajutat-o...dac vrei iti spun cum sa "vrajesti" un baiat

| keNzoR151 explică (pentru HinataNeji):

Sunt baiat laughing, vrajesc fete laughing, si cum e vraja aia?

5 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Prostii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU EXISTA VRAJITORIE! .....nu ai cum sa faci asa ceva asupra cuiva. Daca vrei ca cineva sa te placa demonstreazai.

| claudiu1925 a răspuns:

Mhai ce sa zic...Am auzit cateva de pe la rude bunici, infine. cica daca iei un fir de la mort si il pui la omul iubit de tine in haina el te vede doar pe tine fara sa asculte pe altcineva. spers ca ti-am fost de folol la cv.

| bobo1993 a răspuns:

Nu aveţi noroc în dragoste sau în afaceri, vă simţiţi fără putere sau moleşiţi, aveţi stări de vomă, dureri de cap, de mâini sau de picioare, nu aveti spor la bani, aveţi neînţelegere în casă, în cuplu, cu copiii sau părinţii, nu vă găsiţi jumătatea, aveţi viciul beţiei sau a drogurilor, suferiţi de impotenţă, epilepsie, psoriazis?

Dacă vă apasă una din problemele menţionate mai sus, apelaţi cu încredere şi cu sufletul deschis la 0768847903