| ionela_1912 a întrebat:

Credeti in horoscop, in preziceri? s-a adeverit vrodata la voi. a fi adevarat ceva ce scria in horoscop?

3 răspunsuri:
| LoReDaNa a răspuns:

Da mie chiar da. cel putin eu cred asa si asa in horoscop...
de ex: mi sau intamplat ulte lucruri care sau adevarit...
asta vara eu am fost certata cu bff mea si nu a stiiut poti pr nostri asta... si eu sunt zodia gemeni, iar ea sagetator...
unu din pr nostri a citi horo. la aman2 sh ghici ce scria...
ceva de genu ca esti certata cu pr ta ce amai buna sh ca am face bine sa ne impakt pana la scoala ca o sa avem o mare schimbare in viata nostra sh se va intampla cevba frum intre noi...
sh crede-ma ca asa a sh fost.

cel putin eu cred ca horoscop u?
funda?

Răspuns utilizator avertizat
| dbblondii a răspuns:

DEpinde si cum iei tu toata treaba:daca crezi cu adevararat se va adeveri daca nu crezi deloc sau nu crezi 100% u se va inta, pla! Dar tine minte:Tu singura iti faci noroculwinking!