| Helenna a întrebat:

Credeti in zodiac? Daca da, vi s-a adeverit vreodata ce scria in zodiacul vostru? Astept mai multe pareri! happy

2 răspunsuri:
| Allrc24 a răspuns:

Zodiacul este cea mai mare prostie pe care am vazut-o. zodiacul,vrajitoria,maginea neagra sau alba, superstitiile, vrajitoarele toate sunt niste mizerii.sunt concepute cu scopul de a ne desparti de Dumnezeu. cand citsti de ex zodiacul crezi ca se va intampla.si se intampla dintr-un simplu motiv pentru ca tu crezi ca se va intampla si chiar se va intampla.de ce ai avea nevoie de asa ceva cand Bunul Dumnezeu ne iubeste si este cu noi? dar din pacate omul perocupat de lumea aceasta trecatoare si afundat in problemele ei marunte uita ca Domnul este cu noi, nu ii mai simte prezenta cald si protectoare din cauza pacatelor si patimilor.crezi ca Dumnezeu ar lasa vreodata sa ni se intaple cv rau de orice natura? bineinteles ca nu. frica vine de la diavol nu de la Dumnezeu.trebuie combatuta cu orice pret.
"Iar partea celor fricoşi şi necredincioşi şi spurcaţi şi ucigaşi şi desfrânaţi şi fermecători şi închinători de idoli şi a tuturor celor mincinoşi este în iezerul care arde, cu foc şi cu pucioasă, care este moartea a doua. (Apocalipsa 21, 8)"
"Nu te teme, caci Eu sunt cu tine. Nu te uita cu ingrijorare, caci Eu sunt Dumnezeul tau. Eu te intaresc si tot Eu iti vin in ajutor. Eu te sprijinesc cu dreapta Mea biruitoare." Isaia 41, 10

| Bris a răspuns:

Da cred oarecum, dar mi s-a adeverit zodiacul doar la uramia de pe B1.S-a intamplat sa-mi spuna ca e posibil sa pierd un anumit lucru pe drum si asa s-a si intamplat, mi-am pierdut caciula.