| Elly007 a întrebat:

Voi credeti in horoscop? Adica toata treaba asta oare este adevarat?:d voi ce credeti?:d

Răspuns Câştigător
| frumushika09 a răspuns:

Nu prea cred. Adica eu sunt sagetator, dar in horoscop zice ca eu ar trebuie sa ma las de joaca si sa pun mana pe carete cand eu citesc deja, in horoscop scrie ca sunt activa mereu, dar depinde de vreme(daca ploua imi este somn) si mai sunt multe chestii care nu ma caracterizeaza, dar poate la tine se potriveste, nu e la fel la toti!

10 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Nu este nimic adevarat dar uneori unele chestii de acolo se potrivesc la unele persoane:d

| Marcela a răspuns:

Pai...nu prea...desi pentru unii tot ce zice in horoscop ii adev da pentru altii nu
. deci.
mie= cu 0winking

| denismaria92 a răspuns:

Cum sa fie adevarat.lucrurile astea sunt scrise de niste oameni, cine stie de unde le-au scos. poate ca uneori se nimeresc. dar nah.

| Cuuukii a răspuns:

Da.totu e scris in stele

| Mirel_8882 a răspuns:

Eu zic sa ccitesti niste carti de PAVEL CORUTA si ai sa iti dai seama de mai multe prostii ce sunt pe lumea asta si sunt de fapt niste minciuni numa pentru a produce avere!

gandeste-te logic! (nu stiu ce varsta ai dar sper sa intelegi)

In America intr-o ora se nasca sa zicem 100 de copii! Uni se nasc din familii bogate, alti din famili sarace, unii mor la nastere, parinti la uni au boli grave ...gandeste-te ca au aceiasi zodie...crezi ca vor avea acelasi destin?

| catty443 a răspuns:

Depinde, unele lucruri se potrivesc cu realitatea, unele nu.thinking

| Vero1996 a răspuns:

Partial sunt momente care chiar mi se nimeresc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu va lasati inselati de horoscop pentru ca sunt, majoritatea, scrise peste noapte si create la repezeala pentru un anumit ziar spre exemplu. Si biblia ne interzice sa dam crezare unor asemenea fabulatii care ne indeparteaza de Dumnezeu. Sa fiti iubiti!

| Nemesis_9263 a răspuns:

Partial.Nu pot avea incredere absoluta in horoscop deoarece nu reflecta intotdeauna realitatea.Cu toate acestea, exista situatii in care astrele au dreptate.

Răspuns utilizator avertizat