| anonim_4396 a întrebat:

Credeti in legea atractiei? Ati folosit-o vreodata pentru a obtine ceea ce va doreati?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Merge, dar e important sa gandesti numai la bine, daca ai parinti care mentin o atmosfera rea in casa si nu te sprijina e cam greu sa iti mentii optimismul pe o unda. Eu am avut parte de multe datorita gandirii optimiste (acum e mai greu dar cu timpul se rezolva toate), e bine sa razi din orice sa gandesti la ce vrei si niciodata la rau.

Răspuns utilizator avertizat
| mgtow a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Tie nu ti-am zis, e bine ca ai vazut si ai aplicat din comentariul zis pentru omul asta de la intrebare

Răspuns utilizator avertizat
| thegatekeeper a răspuns:

Cred, intr-o oarecare masura. De multe ori a functionat atunci cand am pus-o in aplicare, atat in mod constient, cat si inconstient. Am atras atat lucruri sau situatii negative, cat si pozitive. Nu am idee cat dintre ceea ce s-a intamplat e pura coincidenta si cat se datoreaza legii atractiei, insa cred ca e partial adevarata si functioneaza uneori.

| DNSK a răspuns:

Si fara sa vrei o folosesti

| Radu1015 a răspuns:

Merge la dorinte bune.

| Costin_Valentin_1971 a răspuns:

Nu am auzit de ia dar am auzit de 'Vibratia gandului' si chiar mi-a apus ce voiam :3 mi-a adus prietena inapoi :3