| KDily a întrebat:

Credeti in miracole? Vi s-a intamplat vreodata?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu ceea ce gandesc asa se si intampla si totul imi merge bine. Nu ma astept la miracole pentru ca mintea mea e miracolul pe care il manipulez in orice moment.

| Supps a răspuns:

Clar ca miracolele exista, ultimul care mi s-a intamplat mie este acum 2 luni, cand am cunoscut-o pe ea. Cei care nu stiu despre ce vorbesc o sa afle mai incolo in viata.

| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Da,mi s-a intamplat.trebuia sa ma asculte la mate,ca ramaneam, si a spus proful ca trec, pentru ca a castigat la un concurs.m-a trecut de fericire...deci,a fost un miracol.laughing

| DeeaMarry a răspuns:

DA, cred. Si DA, am avut parte de multe miracole de-a lungul vietii. Lucrurile rele pur si simplu au luat o intorsatura neasteptata, se aranjau de la sine, asa cum n-as fi crezut niciodata ca o sa se intample.