| LinDaStAr a întrebat:

Credeti in relatii pe internet? Dar la departare? eu da, chiar mi se intampla acum :X si incerca sa ne vedem in realitate big grin

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ciudat... tocmai am mai raspuns la o fatalaughing Care tot visa
Dati 2 palme scumpo dupa spalate pe ochii
Trezirea. Tu crezi in asta?
Si eu am avut o relatie de 9 LUNI De zile si sa sfarsit aiurea' de urat
E usor zici?
Stai sa vezi numai o parte proasta ( sunt multe nu stau sa iti zic)
Cand vezi pe strada indragostiti...o sa te apuce plansu instantlaughing
Cand te intreaba cineva " ai iubit?"
Tu ce ii zici? " aaa pai stii ca ...sar putea ca totusi sa... hmmm am unu dar e pe net "
Iti dai seama ca iti rade in nas nu?
Si mie mi sa ras in fata destul acu rad eu la altiwinking
Cel mai bine e in realitate
Unde iti poti atinge iubitu/iubita
Si pana mea...te pot 'linge' in pacerolling on the floor
o O

| ioanaKevlar a răspuns:

Frumos... dar impaca-te cu ideea ca nu va fi usor si nici nu va dura mult. Am avut si eu o astfel de relatie, ne vedeam 3 zile pe luna. E mult prea greu ca o relatie la distanta sa reziste. Ti-o spun in nume de bine.