| TheWorstNightmare a întrebat:

Credeti ca cei care sunt populari pe internet sunt populari si in realitate?

Răspuns Câştigător
| Yamx a răspuns:

Nuuu. laughing Eu nu cred. De ex: sunt multe pupincuriste pe site-ul asta care cred ca funda chiar conteaza in viata reala si regulamentul site-ului e sfant.Din asta iti dai seama ca respectivele n-au succes in viata reala si incearca macar in cea virtuala sa fie si ele populare...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritatea,da.Multi dintre noi, nu pot si nu vor sa fie prefacuti.Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar nu neaparat adica nu e o regula.