| anonim_4396 a întrebat:

Credeti in vraji ...ghicitoare & co?

Răspuns Câştigător
| 1992 a răspuns:

Tot ce spun ghicitorile si se intampla sunt coincidente, de obicei oameni care cred in ele fac in asa fel incat sa se intample ceea ce spun(eu am patit asta cu cinevastraight face) dar sincer nu cred in ele!big grin

21 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu credtongue

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

In vraji, ghicitoare nu, nu cred. Cred in schimb in puterea psihica a unora de a face niste lucruri sa para "it's magic!".

| oz a răspuns:

La fel ca -alexdop21-
Nu exista vrajitoare, blesteme, papusi voodoo, dezlegari la popi, descantece, deochi sau alte prostii.
Cum de chestiile astea "se prind" doar la cei care cred?

| Puiutz a răspuns:

Nu oh go on
Eu cred in Dumnezeu. nu in vrajitoarelaughing. care vor sa faca banioh go on.

| alexdop21 a răspuns:

Daca nu sunt dovedite stiintific nu cred, nu exista vrajitoare, ghicitoare, dezlagari la popi, si tot arsenalul asta de speriat in masa!

| emima a răspuns:

Nu eu nu cred o singura data mi-a dat cineva in carti dar pe deo parte mi-a spus adevarul pe de o parte mi-a zis abureli nu nu cred in asa ceva

multa bafta

| Criiss16 a răspuns:

Nu,nu cred.

| Anonim_5812 a răspuns:

Aceste chestii exista daca tu chiar crezi in ele. Daca nu crezi, nu au cum sa te afecteze.

| rozalia25 a răspuns:

Daca ai nevoie, eu stiu una

| Deny_8368 a răspuns:

Nu ...sunt o prostie...laughing
Daca puteau ghici viitorul atunici stiau nr de la loto...laughing

| dianka_4861 a răspuns:

Nu stiu... poate da poate nu niciodata nu poti fi sigur

| Letytzy@ a răspuns:

Eu nu cred nici in vraji si nici in ghicitoare...Majoritatea asa ziselor vrajitoare vor sa ia banii fraierilor.

| frida0purple a răspuns:

Nu credthinking

| rebelutza4u a răspuns:

Nu cred.

| RedPorcelain a răspuns:

Nu exista vraji, ghicitoare sau chestii d'astea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred doar în ce văd. N-am văzut niciodată așa ceva LIVE (exclus TV și alte drăcii), deci nu cred.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred in existenta banilor pe care-i dau fraierii care se duc la sharlatance sa le ghiceasca in carti, cafea, bob, singe de gaina si toate traznaile. Traiasca fraierii, ca de profitat are cine profita de pe urma lor rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred, nu-mi place sa fiu excentrica, nu cred nimic pana nu mi se dovedeste, si nu s-a dovedit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nop..sunt numai porcarii...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Je moa adic eu gangsta nu cred in porcari din astea.adica ce *** cum sa fie adevarat.ca daca ar exista ar face oamenii magii sa apara ce vor. ce *** nu are cum.deci nu cred.asa ca cine va zice as ceva sa nul credeti fiindca minte.sau daca crede este cel mai mare fraier.laughing. lasa ca e bine ca nu exista.ca nu ar mia fi lumea asa cum este.(cine stie sa joace cs sa dea un buzz pe scorpionulnegru96). sallsmugsmugva salut si ne vedem daca vreti sa jucam cs.tongue

| mereverzi a răspuns:

Sincera sa fiu, nu.