| Rebeca269 a întrebat:

Credeti in zicala accea care soune ca atunci cand te uiti la fix te iubeste?happy

5 răspunsuri:
| dana85 a răspuns:

Eu o stiam cand eram copii ca daca te uiti la fix te iubeste, iar daca te uiti la jumatate se gandeste la tine. N-are nici o relevanta, e doar o simpla superstitie.

| DeutzaMika a răspuns:

Sincer eu cred deoarece se spune cand te uiti la 59 te iubeste un blon si pe mine ma iubeste un blond!

| Primo a răspuns:

Nu pentru ca nu este adevarata sad

| cosmin_1969 a răspuns:

Sincer sa fiu nu stiu ce sa spun... se spune ca unele zicale si superstitii sunt adevarate dar in asta eu nu prea as crede si spun si motivul. Nu cred ca are nici logica aceasta zicala apoi sa-si mai aiba si rostul. nu vreau sa te descurajez daca u crezi in asta. bye:-H

| Clauvdgg a răspuns:

Nup. nu este adevarata!winking