| renee14 a întrebat:

Credeti in zicala:"ochii care nu se vad se uita"?

Răspuns Câştigător
| daii a răspuns:

Depinde. 50-50happy In unele cazuri e adevarata zicala asta, in unele nuhappy

by daiiwinking

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cu siguranta da. Iubirea daca nu e intretinuta cu sarutari, imbratisari si mai ales cu prezenta persoanei iubite scade in intensitate si poate chiar sa dispara.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Hmm.nu prea:-s

| elena a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mult de tot, mai ales ca suna la fel de adevarat si asa: "ochii care nu se vad se uita... dupa altii"!

| Adya20 a răspuns:

Sincer cand auzi prima data aceasta fraza n-o crezi dar da cred in ea! Asa este ochii care nu se vad la inceput te fac sa te gandesti foarte mult la ei dar asta pana la un moment dat.si cand ii uiti poate fi definitiv.Depinde si de situatie.

| JoJo a răspuns:

Dahappy

| l0rre a răspuns:

Da.

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Da este foarte adevarata happy

| Aia cu cap mare a răspuns:

Yee!

| DianaLostInDreams a răspuns:

Nu prea:-

| tim a răspuns:

Eu cred ca inseamna altceva. cred ca se refera la mincinosi. deci cei care vorbesc ceva fara sa stie.,, ochii care nu se vad"deci care nu au vazut,,, se uita" deci zic ca au vazut.Parerea mea

| Absenta a răspuns:

Depinde cat de importanti au fost pentru tine "ochii" aia, si de relatia pe care ai avut. o cu ei
de exempli daca ochii aceea au apartinut primei tale iubiri nu se uita, dar daca au apartinut unui prieten se uitahappy

Răspuns utilizator avertizat
| unicka a răspuns:

Da