| anastasia0606 a întrebat:

Ochii care nu se vad se uita? Voi ce credeti?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asta e referitor la cel care nu il vezi nu o sa fie fidel, si isi face de cap.

| raluca0306 a răspuns:

Pentru mine, asa e. Se uita, dar amintirea tot ramane.

| Voidwithin a răspuns:

Depinde daca acea persoana a facut ceva care chiar te-a marcat in sensul bun sau rau.

| NoLiesJustLove a răspuns:

Nu. Nu conteaza distanta conteaza ceea ce simtihappy...asculta anonim-o fata speciala

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Depinde ce a fost candva intre acei ochi! De exempu : o prietena de-a mea s-a mutat in Italia si cand a venit inpoi in Romania si am vazut-o pe strada imediat am recunoscuto.

| IoanaZpp a răspuns:

Nu. De exemplu am avut o relatie cu un ip de vreo 5 luni de zile. Acum 4 lni ne-am certat si nu am mai vorbit in niciun fel. El imi spunea mereu ca n-o sai fie dor de mine si ca ochii care nu se vad se uita. Insa acum vreo 3 zile m-a cautat si de atunci intreaba de mine mereu.
Eu una nu cred.

| witc a răspuns:

Depinde de fiecare persoana in parte, de felul lui, sunt cam 50 si 50 % sanse sa uiti o persoana sau sa o tii in minte toata viata, contribuie foarte mult timpul petrecut impreuna si sentimentele...