| QiCKaaTc a întrebat:

Cum pot scapa de cosuri, de punctele negre si de semnele ramase de la cosuri? Orice crema. solutie. orice! Funda

8 răspunsuri:
| MadalinaElly a răspuns:

Buna,uite aici
Masca din banana si miere ce elimina punctele negre si cosurile

Zdrobeste o banana, adauga o lingurita de miere si amesteca pana obtii o pasta. Aplica masca pe fata, las-o sa se usuce, apoi curat-o cu apa calduta.
sau cel mai bine te duci la farmacie si ceri ceva pentru cosuri, si punctele negre

| QiCKaaTc explică (pentru MadalinaElly):

O sa incerc, ai folosit si ti-au trecut?

| MadalinaElly a răspuns (pentru QiCKaaTc):

Eu nu, dar prietena mea, a facut acesta masca si a spus ca a fost buna, incearca si tu happy

| QiCKaaTc explică (pentru MadalinaElly):

O sa-ncerc, dar. daca am alt tip de ten, nu mi-ar 'agrava' mai mult starea?

| bumtzbumtz a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa te duci la o farmacie si sa intrebi.

| mikmikuta a răspuns:

Mergi la un dermatolog si el iti va spune cu siguranta cu ce poti sa-ti dai.

| mikmikuta a răspuns:

Produsele de la Avene sunt chiar indicate pentru cosuri si tot felul

| Xtadelo a răspuns (pentru mikmikuta):

Produsele de la Avene sunt de tot rahatul.