| Giinger a întrebat:

Cremele depilatoare de la Farmec sau Veet ajuta la ceva?thinking Chiar te scapa de parul nedorit? O, o

3 răspunsuri:
| ElenaZamfi a răspuns:

Eu tot creme din astea folosesc, e greu deoarece trebuie sa tot repeti procesul la 2-3 zile, dar mie imi comvinea.:d
Te scapa bine-inteles doar sa ai grija sa faci cum scrie pe cutie si sa respecti ce zice.Bafta!:*

| Chestiuţăă a răspuns:

Da te ajută foarte mult, mai ales cele de la Farmec :*.

| rainbowii a răspuns:

Ajuta.Dar, iti creste parul peste cateva zile. Asa ca, mai bine suporta durerea epilatului cu ceara sau epilatorul