| GraveDigger91 a întrebat:

Cu ce as putea sa ma imbrac la banchet? Ma gandeam la ceva mai formal, gen un sacou cu niste pantaloni mai de 4 ace.Idei? Dau funda :3

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La banchet trebuie sa te imbraci formal, pentru ca este o petrecere formala, nu una de strada, sau de anturaj!

La banchet trebuie: costum sau sacou si pantalon calcat la dunga, camasa si cravata sau papion.
Spalat, parfumat si pieptanat ca sa arati ca scos din cutie!

| Victoria18 a răspuns:

Banuiesc ca esti baiat...mai ales ca esti adolescent, ca adolescent se poarta pantofi negrii, pantaloni dar din aia mai mulati negrii(dar nu exagerat de stramti ca doar nu esti fata) si un sacou pana la fund bleumarin, o camasa alba si un papion negru.

| CristianM22 a răspuns:

Pantaloni negri simpli, nu de costum sau altceva
O camasa alba
Cravata neagra sau papion negru
Un sacou negru sau visiniu(se poarta mai nou)
Tenisi negrii casual care duc spre elegant sau pantofi