| Pandaa9991 a întrebat:

Cu ce as putea sa ma vopsesc pe fata daca as vrea sa ma fac joker de halloween? Si in ce as mai putea sa ma costumez, avand in vedere ca noi o sa petrecem halloweenul la scoala si n-as vrea sa se sperie profesorii.(:

Răspuns Câştigător
| Romelya314 a răspuns:

Pe prietenul meu il fac cu pudra alba (nu alba, ci foarte deschisa) si accesntuez cu fard alb. Creon si farduri negre pentru ochi si ruj rosu pentru buzebig grin Multa bafta si distractie.