| ioana_7606 a întrebat:

Cu ce credeti ca ar trebui sa-mi innoiesc garderoba de primavara?

P. S: prefer sa fiu mai eleganta.

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Ptimavara si vara acestui an se poarta temele florale delicate.eu de aici ma inspir: http://www.takko-fashion.com/ro/women/womenswear_1.php

1 răspuns:
| BrunetteBitch a răspuns:

Daca preferi eleganta, sacourile sunt varianta perfecta. Pot fi de orice culoare, desi nuantele deschise sunt mai potrivite pentru acest sezon. Ceea ce conteaza cu adevarat este croiala, trebuie sa fie perfect cambrate, pentru o eleganta desavarsita.
In rest, camasi impecabile, albe, jeansi inchisi la culoare (avantajeaza si siluetawinking ) si balerini. Nu uita de accesorii: ceas elegant, cercei-perle, curea subtire neagra/maro.