| Anonima_1513 a întrebat:

Buna TPUkiss. Ce culoare de par credeti ca mi se potriveste tinand cont ca am tenul foarte foarte deschis la culoare, par brunet si ochii caprui? Mersikiss

Răspuns Câştigător
| MasterOfDisaster a răspuns:

Mi se pare ca un saten mai deschis, sau un roscat.

4 răspunsuri:
| Piisiiiii a răspuns:

Saten.

| pantofipantofi a răspuns:

Un saten foarte foarte deschis care tinde spre blond, exact asa sunt eu am tenul deschis si parul blond mediu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...conteaza si cum arata prietenul tau.de ex.,daca el e brunet cu ochii verzi, te poti vopsi in negru cu suvite rosii si verzi, iar daca el e blond cu ochii albastri poti incerca un platinat cu suvite albastre.multumita?

| ZuZulinOo a răspuns:

Buna. pai cred ca ti s`ar potrivi... parul` blond :X. smug

sper ca te-am ajutat :*.