| Angelo99 a întrebat:

Cu ce fel de ochelari pot vedea eclipsa de soare?(se poate vedea cu ochelari 3d)?

Răspuns Câştigător
| TwEEty_9286 a răspuns:

Da se poate vedea si cu ochelarii 3d pentru ca acea folie de la ei iti protejeaza ochiihappy, pa pa*

4 răspunsuri:
| TeooTeo a răspuns:

Daa...
se poate cu ochelari 3D
fundita?:*

| MikeNo1 a răspuns:

Da categoric se poate cu ochlelari 3d, nu ai frica, ceaw. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-ei o disketa flopy(costa cam 1 leu)o rupi si in interior are o banda magnetica lata.Cu ea te poti uita fara probleme la soare. Dar in nici un caz cu ochelarii 3d ...nu sunt buni pentru asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti cu ochelari 3d. o sa ramai orb/oarba...tongue