| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce imi recomandati sa imi aranjez parul (sunt baiat, nu vreau gel dela de diferite culori, stiti voi de care) Am parul in genul lui Justin Timberlake.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E mai important ce e sub păr. happy

Dacă treci pe stradă și te-ntâlnesc oameni care după ce te-au văzut nu pot să spună aproape nimic despre cum îți era aranjat părul atunci e ok, părerea mea. Dacă atenția oamenilor este atrasă spre păr, e semn că exagerezi - fie cu aranjatul, fie în sens opus. Tot părerea mea. big grin

| YourB0SS a răspuns (pentru anonim_4396):

Heloo ma genius intrebarea mea a fost ce sa folosesc, ca nu-mi fac eu creasta sau tepi sau chesti doar il dau pe spate sau ceva in gen, nu ma lua pe mine cu nivelu de inteligenta ca nu-s chiar asa prost chiar daca par [cateodata].