| Emeraude a întrebat:

Cu ce medie sperati sau credeti ca veti termina anul acesta?

23 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Pai nu stiu...depinde de cum invat, nu prea imi bat eu capul cu asta, important e pentru mine sa trec clasa...

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Avand in vedere cele 11 obiecte noi, sper ca macar 8 - 8. 50.

| Victoria a răspuns:

10 pe linie. Anul trecut am fost la un pas, am avut o singura medie de 9.

| psiholoaga a răspuns:

Sfanta Branza, asteapta sa vezi cum va fi la facultate... O sa zici atunci ca materiile de liceu erau "usor asimilabile". Eu, ca si alex, sper intr-o marire. Sau doua.

| Ana a răspuns:

Daca o sa fie peste 7, 50 este biiiiiine big grin
oriqum eu vreau sa trec, numai conteaza asa mult media
laughing

| Emeraude explică:

Stiu cum e. Dar totusi, doar 5000? Nu e putin? Eu ma gandeam la vreo 10 000 asaaaa...de buzunar tongue.

| Emeraude explică:

@Gabry: am vazut intamplator cateva raspunsuri de-ale tale si am aflat ca ai 12 ani. Deci presupun ca esti in clasa a 5a sau a 6a, nu? Eu iti urez succes, dar nu cred ca ai mare nevoie de el pentru a termina cu 10, materia din clasele ăstea e destul de usoara si o poti asimila repede. Asteapta sa vezi cum o sa fie la liceu...batting eyelashes

| Emeraude explică:

Psiholoaga, si eu sunt la facultate, dar ceea ce fac eu nu are legatura prea mare cu materiile studiate in liceu. Oricum, la liceu e mai greu decat la gimnaziu. Cel putin, asa mi s-a parut mie.

| Raiden a răspuns:

9. 55
Sperbig grin

| alexdop21 a răspuns:

Cu cel putin 5. 000 de euro in cont tongue. Cu toate ca mi-ar mai placea sa imi fac grijile astea scolaresti...

| Gabry a răspuns:

Eu as spera ca 10big grin
Dupa parerea mea vreun 8-9, 10 nu prea cred.Am o presimtire, nu am inceput anul cu stangulwinking

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

10`n cap

chatterboxmay visez eu mult...

| Swabia a răspuns:

@psiholoaga .sa stii ca m-ai speriat!
Daca astea de la liceu is usor asimilabile, nu mai vreau sa merg la faculta.
Nu zic ca nu sunt frumosi anii liceului, dar sunt cativa profi care si-au pus pata pe mine, constant ma ataca si daca le raspund inapoi[desigur nu pe un ton obraznic] ma asculta!
Desi, sunt putin nedumerita, nu stiu ce mi se pare mai greu: materia sau profu`/a care o preda.thinking
Cat despre medie...peste 9!

| LORY a răspuns:

10 laughing Nu stiu... Oi trai si oi vedea... Oricum peste 9 big grin

| SweethearT a răspuns:

Pai, cam pe acolo. 9, 74 smug sau umpicut mai mare laughing. Nu vreau media 10 si nici nu cred ca as putea sa o scottongue.

| babyangel a răspuns:

Sper k va fi 9 si cvlaughing

| Notme a răspuns:

Eu intru la facultate.mereu am avut media de 7, 5.as vrea sa o mentin macar.

| missME a răspuns:

9. 75 :X:X:X sau mai multhappy

| BabyRosse a răspuns:

Acuma sunt in clasa a6a iar clasele 1-5 am luat premiul 1 deci cred ca peste 9. 70

| soseta ucigasa a răspuns:

Sper... sa termin si anul acesta laughing

| anutza13 a răspuns:

Eu as vrea 10 da...macar peste 9. 85kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice medie peste nivelul marii si, implicit, al coeficientului meu de inteligenta, este buna.

| hollow a răspuns:

De la 8, 3 pin la 8, 7.Hai mai latio ma, ce, chiar toti sunteti aproape eminenti:8