| AnaEm12 a întrebat:

Ati terminat temele pentru vacanta?laughing Daca nu, credeti ca le veti termina?

7 răspunsuri:
| FuckSchool a răspuns:

Nu chiar. Mai inca 5 teste la romana sad.

| AnaEm12 explică (pentru FuckSchool):

Eu am avut noroc la romana am avut doar 5 exercitii si de analizat niste verbe si de invatat o poezie de Eminescu la alegere.
La matematica in schimb...crying

| FuckSchool a răspuns (pentru AnaEm12):

Da la matematica eu am terminat laughing. Da oricum le termin eu pana luni, ca la romana ma descurc. Paii ce sa iti zic : mult succes laughing.

| AnaEm12 explică (pentru FuckSchool):

Mersi laughing

| FuckSchool a răspuns (pentru AnaEm12):

Cu placere laughing.

| Denisa20000 a răspuns:

Da, eu le-am terminat acum 2 saptamani happy Tu, le-ai terminat?

| AnaEm12 explică (pentru Denisa20000):

Nu chiar.Am facut la toate obiectele, doar ca la matematica am avut peste 200 de probleme si exercitii. Abia m-am apucat la matematica si am facut cam 30 din total.