| VeryKiwiful a întrebat:

Cu ce mi-as putea orna acvariul? ( inclusiv pesti - presupunem ca e gol ). Acvariul e patrat si are 5 litri.

3 răspunsuri:
| MiRuNiKaa a răspuns:

Pai sunt niste abtipilduri cu pesti pe care le poti lipi, mai sunt si cu meduze braste testoase cexa alge marine si melci adevarati.

| astamicuta a răspuns:

Niste pietre cat mai naturale, o planta sau 2 si un pestisor betta care e superb si usor de ingrijit...si apa big grin

| Roxana6900 a răspuns:

Pai de exemplu eu am cochilii de melci dar nu au melci dar poti sa pui si cu melci din pacate se fac cam mari am auzit de undeva cu plante adevarate false sau cu o imagine lipita pe acvariu am o idee poti sa o tragi la imprimanta imaginea si o lipesti cu scoci si poti cumpara multe ornamente de exemplu de la kaufland din giurgiu de la animax ornamente din Bucuresti o scoica cu perla care se deschide bucati de lemn dar aleas pentru acvarii mai mari sau bucati mai mici si cam atat ma bucur ca te-am ajutat