| clauditza_1374 a întrebat:

Cu ce pot asorta o perece de pantofi verzi cu toc?
ce culori?

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Daca e un verde deschis, il poti asorta cu galben, alb, crem. Daca este inchis,[nuanta otrava] il poti asorta lejer cu negru, turqouise, albastru cobalt si/sau bleumarin.

pa, pa.

| Twatwaffle a răspuns:

Preferabil verdebig grin... daca nu, merge un albastru deschis de tot chiar si galben

| Revolt666 a răspuns:

Cu o pereche de pantofi la albastrii

| Etiquette a răspuns:

Pai iti poti pune o esarfa de aceeasi culoare... Daca nu vrei sa fii prea colorata te poti imbraca in negru sau alb si cateva accesorii verzihappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu o pereche de pantaloni 3/4 cu dunga, de culoare maro sau ocru, cu talie inalta. o curea subtire de piele in talie, de preferat nuanta pantofilor.in sus o bluza larga vaporoasa bagata in pantaloni.la gat un accesoriu lung, parul strans neglijent si un plic verde intr. o nuanta asemanatoare pantofilor sau o geanta de dimensiuni mari.

| Andreea_2287 a răspuns:

Rosu.