| alex232 a întrebat:

As vrea sa stiu cum se pot asorta adidasii negri. Ma refer la un trening . Ce culori sa aiba treningul ? La cel negru mi se pare oribil ... parca ai purta trening cu pantofi . multumesc big grin

3 răspunsuri:
| maryangelll a răspuns:

Poti purta adidasi negri la orice alta culoare de trening(in special la alb arata super) dar mai putin la trening negru fiindca dupa cum ai spus si tu iti da senzatia ca porti pantofi. Este recomandat sa-i porti la treninguri de culori cat mai deschise. happy

| maryangelll a răspuns:

Poarta-i la treninguri de culori cat mai deschise(in special alb fiindca arata super cu alb).

| gazza01 a răspuns:

Cu cel albastru inchis mi se pare ok. Funda? big grin