| Ramo137 a întrebat:

Cu ce pot imbraca si asorta niste ciorapi cu dungi rosii si negri, pana peste genunchi putin.
Si la incaltaminte nu pot purta tocuri. Merge cu tenesi? Sandale?
Sunt varza la moda.

Dau funda.
Niste imagini m-ar ajuta si mai mult

2 răspunsuri:
| 1Marinn1111 a răspuns:

La ciorapi ar merge tenesi sau un fel de " bocancei ", niciodată cu sandale. As vedea acești ciorapi cu o fusta neagră dreapta sau in cloș si un tricou larg. Ai grija la aportul dintre negru si rosu, ori folosesti putin rosu mai mult negru, ori invers.

| Ramo137 explică (pentru 1Marinn1111):

Interesant, mersii!