| andreutza_5786 a întrebat:

Cu ce pot sa-mi decolorez parul in afara de decolorant? nu vreau sa mi-l stric ca oricum deja e prea ars. vreau sa iasa o culoare foarte deschisa inspre alb
big grin pentru ca vreau sa-mi fac suvite turcoazbig grin si am nevoie de culoarea aia ca sa-mi iasa. si inca cevabig grin exista negru care sa iasa dupa cateva spalari cum e si albastru de metil sau tinctura castelani? daca da cum se numeste? multumesc

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt in aceias situatie sunt bruneta si vreau sa ma decolorez
sa ma fac blonda, dar nu stiu cu ce sa nu imi arda parul