| Nastia a întrebat:

Cu ce program pot sa fac o prezentare care sa contina si text si poze pentru youtube? am inceput un proiect in pro show gold dar nu stiu cum sa pun scrisul pe un singur slide.de fiecare data cand fac un slide nou apare pe el scrisul de pe cel anterior.

Răspuns Câştigător
| Snutzy a răspuns:

In pro show gold dai dublu click si iti apare o casuta sub imagine unde sa scrii ce vrei. daca nu, poti folosi movie maker. Daca vrei sa pui un text pe un slide in movie maker trebuie sa dai la sectiune "Edit movie" pe "make titles or credits" si iti selectezi de acolo unde vrei sa apara scrisul si cum.:*