| andreyyya a întrebat:

Am facut un slide show cu imagini si muzica, dar nu stiu cum sa adaug scrisul, pentru ca am un proiect scolar si trebuie sa pun niste poezii peste imagini. Va rog frumos ajutati-ma ca este ft. urgent. Mersi frumos!

3 răspunsuri:
| Ahead a răspuns:

Ai un program in windows se numeste "windows movie maker"

| andreyyya explică (pentru Ahead):

Nu am aplicatia respectiva, am cautat-o peste tot in programe. sad

| Ahead a răspuns (pentru andreyyya):

Da-mi un PM cu ID-ul tau de messenger si am sa te ajut personal, imi aduc aminte de mine acum 5-6 ani cand ma confruntam cu aceiasi situatie laughing acum sunt bun la editat video.