| RaLuCa_7165 a întrebat:

Cu ce s-ar imbraca o Alba-ca-Zapada moderna? Voi ce parer aveti? funditabig grin

4 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

S`ar imbraca in emo laughing si atunci ar fi neagra ca noaptea laughing
sau: s`ar imbraca in reppe-ita laughing
sau si-ar lua o rochie addidas sau puma laughing dura intrebarea laughing

| saymoon a răspuns:

Blugi si jacheta.Sincer, habar n am. Poate tot cu o rochie colorata dar mai scurta si decoltata.Ar purta pantofi, santale cu toc de peste 10 cm, parul ar fi lasat liber, nu prins, ar avea si cateva accesorii, genuta, bratara, cercei, etc.

| Lavynya95 a răspuns:

In opinia mea. o alba-ca-zapada moderna s-ar imbraca intr-o rochie mini[alba] si cu o curea neagra si niste opincute negrehee hee

| TheSkyNow a răspuns:

De ce s-ar mai imbraca? laughing