| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce sa imi ocup timpul liber, castigind bani? Nu stiti niste site-uri ceva despre handmade?

1 răspuns:
| gamerclau a răspuns:

Salutare.Incercati si un joc online din care puteti castiga si ceva bani. VirtConomics este un simulator al unei economii reale, ce poate fi accesat cu orice browser. Nu necesita instalarea unor programe aditionale pe calculatorul dvs. pentru a putea fi jucat. La inregistrare, jucatorii devin antreprenori, putand sa planifice intalniri de afaceri, sa se angajeze la diferite companii, sa-si deschida propriile companii, castigand bani virtuali, ce vor putea fi transformati in bani reali. Inregistrarea este absolut GRATUITA! http://www.virtconomics.com/recruit/emgzlhmwv0ukbsceckl9