| ƦαℓυҜα a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac maine, de revelion?hee hee

Răspuns Câştigător
| adorciocolata a răspuns:

Depinde unde il faci. Daca e acasa sau undeva la munte, cu prietenii merg niste colanti sau jeansi inchisi la culoare, un pulover lung dragut, cizme, accesorii. Daca mergi la restaurant ia-ti o rochie cu volanase, sandale sau pantofi cu toc, un bolero negru pe deasupra si cateva accesorii. Daca mergi intr-un club sau ceva de genul merge o rochie nu foarte lunga, accesorii si pantofi cu toc platforma. Sper ca te-am ajutat si distractie placuta de revelion iti urez!

2 răspunsuri:
| AlexandraM776 a răspuns:

Poti sa te imbraci cu ceva rosu, dar si cu haine noi

| ƦαℓυҜα explică:

thumbs up.da.chiar mai ajutat.mersi:*.si An nou fericit si tie!happy