| tibikemihai1 a întrebat:

Cu ce sa mai ma dau pe fata ca sa scap de cicatricile lasate de acnee ca numai pot. Acum incerc crema Cicaderm, nu stiu cat de buna este, insa imi incerc norocul. Daca aveti idei? Am inteles ca si aloe vera este buna pentru cicatrici.

1 răspuns:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Mergi la dermatolog! Cremele pe care altii le folosesc si le face bine tie s-ar putea sa iti faca rau. Dermatologul o sa iti prescrie exact ce ii trebuie tipului tau de ten.