| d3utzsa a întrebat:

Cu ce sa-mi dau pe unghii sa imi creasca mai repede si sa se intareaasca?

4 răspunsuri:
| GuessWho a răspuns:

Intaritor si tratament pentru cresterea unghiilor?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ulei de ricinhappy. In fiecare seara, dati cu ulei de ricin pe unghii (unghiile sa fie curatebig grin).
Rezultatele incep sa se vada cam dupa o lunahappy, dar vei fi foarte multumitahappy

| RckAndreea a răspuns:

Ulei de ricin :*

| RaluUforyou a răspuns:

Ceea ce folosesc eu si da rezultate visibile in maxim 3 zile e urmatorul lucru: ai nevoie de ulei de masline. acesta trebuie incalzit atat cat pielea degetelor tale poate sa suporte. dupa ce il incalzesti iti moi varful degetelor ( unghiile). ramai cu varful degetelor in uleiul incalzit... maxim 10 minute. apoi clatesti cu putina apa la fel de calda. FUNDA?