| SweetAngelCry a întrebat:

Cu ce te poate afecta menstruatia cand mergi la mare?

4 răspunsuri:
| Pupily92 a răspuns:

Nu ai voie sa intri in apa...

si nici la soare nu poti sta prea mult...risti sa faci hemoragie straight face

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Chiar ma duc la Mare:mangalia joia aceasta si trebuie sa-mi vina :stiu sigur ca-mi va venio pentru ca sunt o persoana ghinionistahee hee

| Fifylici a răspuns:

Pai e destul de nasol...adica preferi sa ti se prelinga sangele pe picioare in jos cand iesi din apa? sau cei de langa tine sa vada ca esti patata?
Eu zic ca e destul de jenant.

| A†Raç†iê dIncøLØ de mØrmaN†° a răspuns:

Dupa cate stiu eu. nu ai voie sa intri in apa ...in perioada asta. poti raci si in plus te patezi si e urat:-s