| gabystar a întrebat:

Cu ce va epilati voi la picioare, mustata, maini si subrat?(intrebare pentru fetelove struck)?

8 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Picioare - Crema depilatoare Veet (e foarte buna) sau merg totusi odata la 2 luni la salon pentru epilarea cu ceara.
Mustata - Ceara Veet.
Maini - inca nu e cazul si nu ma voi epila pe maini.
Subrat (axila) - bic-ul. happy

| AnaisC a răspuns:

Hello, girl:
Pai nu stiu am inceput cu lama de ras. Dupa aia de pe la 12 ani am inceput si cu epilatorul. Sub brat ma iau cu lama, mustata mi-o iau cu ceara, iar pe maini...No way adica nici sa nu te gandesti sa te iei pe maini pentru ca o sa-ti creasca mai mult decat barba lu' bunicu.
Te pup
Succes

| purpleice a răspuns:

Peste tot ma epilez cu ceara, traditionala sau unica.cu aparatul mi se pare f dureros, iar cu lama sau cu crema nu am incercat niciodata pentru ca nu vreau sa-mi creasca de 2x mai mult.(mustata inca nu mi-o epilez).

| Ramona_5995 a răspuns:

Picioare-crema depilatoare, ceara rece.
Mustata-inca nuwinking
Maini-la fel, inca nu
Subrat- bic big grin.

| JustMe_8650 a răspuns:

Pe picoare cu epilatorul, iar la subrat cu aparatul de ras. cat despre maini si mustata. nu ma epilez. Te sfatuiesc sa nu te epilezi pe mainiwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Picioare-ceara, aparat sau bigul in cazuri de urgenta. Mustata-ceara. Maini-nu e cazul. Axile(subrat)-ceara si penseta cand mai apare cate ceva. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Picioare - aparat [phillips]
mustata-nulaughing
maini- repede cu spuma vvet, bicu sau epilator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hello eu am inceput cu crema veet dupa care mi-am facut curaj sa merg la salon sa ma epilez cu cearabig grin...chiar daca doare un pic si costa pana la urma ii cea mai buna variantatongue Take care!winking