| ingerasdulke15 a întrebat:

Intrebare pentur fete in special voi cu ce va epilati pe picioare, dar pe maini in afara de epilator.

6 răspunsuri:
| dampel a răspuns:

Dupa parerea mea ceara este cea mai buna ...Adica multi zic ca este la fel ca epilatorul doar ca, cu ceara iti creste un pic mai greu + ca ti-l rareste. funda?

| SSSOMG a răspuns:

Buna! Eu ma epilez pe picioare cu ceara, dar mai des cu epilatorul. Pe maini nu ma epilez ca nu am mult par si nu ma deranjeaza incabig grin

| Coco14 a răspuns:

Eu ma epilez pe picioare cu ceara pentru ca am inteles ca parul va creste mai rar, dar depinde de fiecare...pe maini nu ma epilez si nici nu mi se pare ca trebuie neaparat....sincera sa fiu, nu cred ca paul de pe maini este o problema.cel putin la varsta asta.

| ingerasdulke15 explică (pentru Coco14):

Eu am 15 ani si vreau sa ma fac si pe maini deoarece am mai mult par sad

| Coco14 a răspuns (pentru ingerasdulke15):

Incearca ceara si pe maini pentru ca dureaza mai mult si rareste parul... daca folosesti lama si crema o sa iti creasca parul mai repede si mai des.

| Geody00 a răspuns:

Paiii.daca nu cu epilator..Iti poti lua o crema.( buna nu gen 10 leiii ) ..Succes! Si eu folosesc pentru maine crema dar foarte scumpa.( 55 de leiii ) Meritaa`!