| pufoshenia_7680 a întrebat:

Cu ce zodie credeti ca se potriveste zodia rac(zodia mea)?love struck funda:*

Răspuns Câştigător
| Cristina_5283 a răspuns:

Scorpionul este una dintre cele mai bune combinatii pentru un Rac.
Rac si Pesti? Da! Merge, si înca foarte bine. Sentimentele sunt la mare pret pentru ambii nativi, Racul si Pestele traiesc într-o lume unde inima da decrete si le aplica, astfel încât va veti întelege aproape intuitiv unul pe celalalt.
Rac si Balanta nu este o combinatie care sa te faca foarte fericit
Rac si Fecioara- Pasiune si intelect? Da, o combinatie care se poate dovedi foarte frumoasa.
Rac si Taur. O combinatie cu sanse mari de succes
Rac si Rac : doua vâltori înlantuite. Asta da combinatie demna de romane de dragoste!
In rest... Las-o balta happy funda?

4 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

În general Racii se potrivesc cu cei din acelaşi Element, adică Scorpion şi Peşti. Pe plan emoţional te potriveşti cu Balanţa, pe plan spiritual cu Gemeni şi Peşti, pentru căsătorie sau parteneriate Capricornul e cel mai bun, iar pe plan profesional, Berbecul happy

| Ionutz4821 a răspuns:

Zodia Scorpion foarte bine

| bia_4582 a răspuns:

Buna! Si eu sunt rac... cel mai bine ma impac cu balanta si pesti

| Канфетка a răspuns (pentru bia_4582):

Eu tot sint rac cu pestii nu merge