| ramonika01 a întrebat:

Cu o luna in urma m-am despartit de prietenul meu.eu am acceptat sa raminem cei mai buni prieteni.Cum credeti am facut bine? Doar ca ma simt bine in preajma lui.si simt ca inca al ma plac! fundita...

3 răspunsuri:
| princess_9789 a răspuns:

Dupa ce te desparti de un prieten,. e foarte greu sa ramai prieten bun, pentru ca, iesind in oras, exista multe tentatii de a te intoarce la ceea ce a fost... Tu iei decizia daca vrei sa te impaci sau nu cu el.
Eu niciodata nu am putut ramane prietena cu iubitii mei, doar am reluat legatura dupa vreun an de pauza totala, si a fost mai bine.cand am ramas prietena m-am impacat si mi-am luat teapabig grin

| rechinosu a răspuns:

Depinde de ce v-ati despartit.

| WepsA a răspuns:

Este bine ca ati ramas prieteni... happy P. s ca te simti bine in preajma lui e si normal... dupa ce iubesti o persoana e imposibil sa nu te simti bine happy