| anonim_4396 a întrebat:

M-am despartit de curand de prietenul meu.eu una ma cam plictisisem pentru ca omul chiar nu facea nimic si nu era indeajuns sa fac eu toata treaba si sa ne placem iar el mi-a zis ca nu e in stare sa faca sa mearga relatia.
eu zic ca a fost de comun acord. el mi-a zis ca inca ma place dar ca a disparut chestia aia de la inceput de care era atras dar ca nimic nu se va schimba intre noi si ca oricum suntem prieteni. eu i-am zis si niste chestii urate
acum il vad cum se uita la mine, il surprind facand asta in ore. ba chiar imi zambeste. si pare tot timpul acolo curios sa vada ce fac eu, e interesat de felul in care ma distrez si pare uimit ca ma simt bine(pentru ca eu chiar ma simt bine)
ce parere aveti? credeti ca vroia sa ne despartim sau a facut-o pentru ca eu am deschis subiectul? oare o sa ma pot impaca cu el?

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Un baiat nehotarat si plictisit,nu te intoarce din drum pentru el,poate il va ajuta lectia asta.
Oricum,daca s-a plictisit odata,se va plictisi si-a doua oara,e timp pierdut si emotii risipite de pomana,vezi-ti de viata ta!
Faptul ca v-ati despartit i-a adus un nou val de adrenalina in vene si i-a placut,acum ar vrea iar,dar tu ai plecat,ce sa faca,ce sa faca!
Ei,lasa-l sa caute senzatii tari in alta parte, nu te mai lasa folosita sau manipulata, s-asa relatia voastra o tineai in viata doar tu, nici acum nu s-ar schimba ceva.
Ramai la starea ta de bine si asteapta, se va gasi un altul care va fi curios si-i va fi drag sa fie si el bine alaturi de tine!
Ai rabdare!happy

| Zenithf a răspuns:

Daca va tine, prietenie cu beneficii, daca nu, nu. Nu are rost sa incercati sa mai faceti o casa din cartoane, dar poate, cateodata, asa de amintirea trecutului, sa va mai condimentati traiul...

| darrio2007 a răspuns:

La ce te referi cand spui ca el nu facea nimic si trebuia sa faci tu toata chestia?

| neutrino a răspuns:

Vezi-ti de treaba ta, baiatul nu este de tine!

| Pisicutaxd a răspuns:

Eu cred ca acesta era nehotarat, nu stiia ce sa faca, doar ca monotonia isi facuse aparitia in relatia voastra. Daca il abordezi din nou si iti ceri scuze eu cred ca va veti impaca. Succes :*